Kuvaus:
Tämä on auton taustapeilin videokuva. se on turvallisuuden apuvälineitä eikä autojen viihde-tuotteita. Tämä kohde on vertailuarvona Cadillac "CT6 \ XT5": n takaportissa. Tavoitemarkkinat ovat lähes tehdasasennetut tuotteet, PDI-vaiheen tuotteet tai jälkimarkkinatuotteet.
Seuraavat ajoneuvot ovat yhteensopivia:
Yleisluonteinen, tarvitsee vain vahvistaa, minkä mallin, joka vuosi auton, se tarvitsee erityistä haltijan eri auton.
Ominaisuudet:
· Rear Vision Stream Video + LLL (heikko valotaso) yönäköjärjestelmä + WDR (Wide Dynamic Range) -tekniikka + DVR.
· Allwinner T3 (4 x ARM Cortex-A7 -ydin, 2 x Mali400 - MP2-GPU, 1,2 GHz) autojen tekniset suorituskykyiset piirisarjat täydelliseen kokemukseen ja käyttölämpötilaan -30 ° C - 80 ° C.
· Käyttöjärjestelmä on Linux OS 3.1, joka on yleensä valittu tehdasasennetuille tuotteille, ei Androidille. Se on suurempi järjestelmän vakaus.
· 8,5 tuumaa, resoluutio 1280 * 320, IPS-näyttö, kapasitiivinen kosketusnäyttö.
· Etukamera (takavedonäytöllä), 1080P @ 30fps.
· Takakamera (langallinen yhteys), SONY 224 -tyyppinen kamera, 8 kerroslasi, visuaalinen kulma saavuttaa 80 astetta, laaja dynaaminen alue 120dB, 720P @ 60fps, näytön viiveaika jopa 30 ms, kaikki parametriventtiilit ovat valmiiksi tehtaalla asennettujen tuotteiden taso . SONY 224 on ainoa massakamera Rear Vision Stream Video Mirrorin alalla.
· Taaksepäin tapahtuva videon siirto on matala taajuus LVDS-tekniikka, alhainen latenssi, voimakas häiriötekijä, maksimilähetysetäisyys on jopa 300 m.
· Edessä oleva videotallennus ja takana oleva videotallennus ovat käytettävissä samanaikaisesti.
· Videon tallennus lukitaan automaattisesti törmäyksen sattuessa.
· Pysäköintävälin valvonta.
· Tukee manuaalista häikäisynestoa.
· Pure ja äärimmäinen. Perimmäinen tuotetulos, lopullinen kuvaefekti, lopullinen käyttökokemus.